Gjest Skrevet 22. november 2007 #1 Skrevet 22. november 2007 Må dere ha en spesiell anledning til å f.eks kjøpe en leke, en dvd eller lignende? Får de noe på lørdagene f.eks? Bare lurer på hva andre gjør..
mayaya Skrevet 22. november 2007 #2 Skrevet 22. november 2007 Min er liten ennå, men ja. Ofte. Fortsetter jeg sånn, må vi nok bygge på før han fyller 3. :-s Tar imot råd for å slutte Enn du da?
Hobbyfotografen og Em Skrevet 22. november 2007 #3 Skrevet 22. november 2007 Neeii... hehe... det kan bli noe nå og da ja.. huff...
en-to, lappe sko..... Skrevet 22. november 2007 #4 Skrevet 22. november 2007 Ja, klær kjøper jeg jo når de trenger det, og de får også en del leker utenom gavedagene. Dessverre... ;o)
Gjest Skrevet 22. november 2007 #5 Skrevet 22. november 2007 Han er nok ganske bortskjemt...Selv om jeg har skjerpet meg mye.
mayaya Skrevet 22. november 2007 #6 Skrevet 22. november 2007 Utrolig kjedelig med leker kun i mars og desmber da, synes jeg!
Verdens peneste gutter er mine Skrevet 22. november 2007 #8 Skrevet 22. november 2007 Han får mye utenom jul og bursdag ja, men jeg handler som regel klær og sånn jeg, søstra mi har jo ikke barn selv ennå så hun skjemmer han bort etter noter, det samme gjør foreldrene mine. Men jeg tror det blir bra når lillebror kommer i april for da kan de jo ikke kjøpe like mye til han lengere. Jeg vil ikke ha et barn som får alt det peker på heller.
Gjest Skrevet 22. november 2007 #9 Skrevet 22. november 2007 Ja, det gjør jeg. Når de er så små som min er ( 10 mnd ), så trenger de litt leker underveis som passer nivå de er på.. Og det kommer jeg nok til å fortsette med også. Blir vel mindre og mindre etter hvert.. men blir nok mer enn bare jul og bursdagen i januar... Men han skal da selvfølgelig ikke få alt han peker ..
Prins&Prinsessa Skrevet 22. november 2007 #10 Skrevet 22. november 2007 Min er 1år og har rommet sitt FULT av leker. Vi må begynne å pakke bort litt så kan han få det igjen litt senere når han begynner å bli lei. Men det skal sies at vi har kjøpt han 3leker siden han ble født. Å i bursdags gave fikk han en bilmatte hos oss, har jo ikke bruk for den helt enda, men måtte ha en matte på sommet. Det er nok slekningene her som skjemmer han bort. Men hadde nok kjøpt litt mer om ikke vi hadde hatt de
Mammaaaaaa Skrevet 22. november 2007 #11 Skrevet 22. november 2007 Kjøper alt for mye til han! Klær er det eg som kjøper mest av og pappen kjøper mest leiker.
klg,2 boys now:) Skrevet 22. november 2007 #12 Skrevet 22. november 2007 ja fæl til å kjøpe ting til han..men det er jo så myti moro å kjøpe..må slutte med det nå,kan ikke bli vant til det.
Gjest Skrevet 22. november 2007 #13 Skrevet 22. november 2007 Hun får i grunn ikke så mange nye leker, mest klær. Kjøper jeg leker så er det tegnesaker, fingermaling o.l. MEN, hun får så mye gaver av alle andre, så jeg skal ikke skryte på meg at hun ikke er bortskjemt hehe Tror nok jeg kommer til å prøve å bremse det litt når hun blir eldre, nå forstår hun ikke så mye av det enda.
MammaTilTre*augustbaby* Skrevet 22. november 2007 #14 Skrevet 22. november 2007 Ja han får litt av og til...skulle vi kunn skulle gitt på gavedager så hadde det blitt en gang i året det siden han har bursdag på julaften....Men det er som oftes en grunn til at han får noe...som igår fikk han en dvd og en bil...da har han vært syk i en uke og trengte noe nytt å gjøre på....
☆Anonymia☆ Skrevet 22. november 2007 #15 Skrevet 22. november 2007 nei.vi har ikke kjøpt noe til han utenom klær som han må ha...leker har han fått av andre..
Mrs. Bouquet Skrevet 22. november 2007 #16 Skrevet 22. november 2007 Ja, altfor ofte, klarer ikke å la være. Er jo nesten likemye til meg selv som liker å se når hun leker med dem.
Meg og bøllegutta!! Skrevet 22. november 2007 #17 Skrevet 22. november 2007 Han får en DVD nå og da eller et blad. Blad år han nesten hver uke. Han syns det er veldig gøy og tar faktisk godt vare på de, selvom han bare er snaue 3 år! Leker får han sjeldent.......Til bursdag og jul selvfølgelig og kanskjen et par ganger utenom det... KLær derimot kjøper jeg en del av : )) Det syns jo jeg er gøy da : ))
2 søte småpiker Skrevet 22. november 2007 #18 Skrevet 22. november 2007 Vi kjøper ikke noe særlig annet enn klær, men hun er overlykkelig for det da;-) Elsker klær og sko, og er ikke fylt 2 engang;-) Ellers så får hun av og til noe leker av farmoren elller mormoren, men synes ikke noe om å kjøpe ting i hytt og pine, ikke har hun bruk for det heller. Men hun får bøker en gang i mnd fra bokklubben da.
Mamma til snart 3 <3 Skrevet 22. november 2007 #19 Skrevet 22. november 2007 Ja han får ting utenom jul og bursdager.. Klær kjøpes i ny og ne og om jeg finner en fin leke kjøper jeg den. kommer jeg over noe jeg har lyst te å kjøpe te han kjøper jeg det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå