♡Minimus nr2♡ høygravid Skrevet 21. november 2007 #1 Skrevet 21. november 2007 Erfaringer med denne mottas med takk!!!
Guri-mamma Skrevet 21. november 2007 #2 Skrevet 21. november 2007 Har lånt bort vår til tantepia mens vi venter på at lille bebisen skal komme å si hei til verden:-) Brukte den til lillemor til hun begynte å snu på og reise seg... Nå henger den som sagt i taket i stua der tantepia bor, og der er den jammen nyttig,- for hun har ei utrolig nysjerrig storesøster som hun i denne vugga får ligge i fred for. (I vogner , senger eller andre vugger ville storesøster klatremus på 16 mnd forsøkt å nå tak i lillesøster for å leke eller kose med henne,- noe som ikke alltid er gunstig) Denne kan du henge såpass høyt at småbarn og hunder ikke når opp til babyen:-) Hvis det er noe annet du lurer på så er det bare å spørre:-)
♡ snart 3barnsmamma Skrevet 21. november 2007 #3 Skrevet 21. november 2007 Vi har også sett på Leandervuggen, mest pga plassen for vår skyld, men den virker veldig fin!
♥♥mortil4♥♥ Skrevet 22. november 2007 #4 Skrevet 22. november 2007 Vi fikk leandervugge til lillegutt, og vi hadde den i stua i taket Kjempekoselig å ha babyen der. Denne gangen skal vi ha den på soverommet, slik at jenta vår kan sove i den om natta, siden storebror fortsatt bruker sprinkelsengen. Kan fint brukes til rundt 6 mnd alder, el til babyen beg å snu seg, og løfte seg opp.
♡Minimus nr2♡ høygravid Skrevet 22. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 22. november 2007 Tusen takk for flotte svar!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå