Gå til innhold

er det noen av dere som er medlem i bokklubbensbarn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har tenkt og melde meg inn i den bokklubben men det jeg lurer på er hvis jeg får en venninde til og verve meg får jeg da det tilbudet om ett gavekort på 750 kroner som de reklamerer for?

er det forresten en bokklubb dere vil annbefale ?det jeg syntes var så kjekt med den bokklubben var at de har de samme bøkene som du får kjøpt i buttikken bare til en billigere pris .

Videoannonse
Annonse
Skrevet

mini er meldlem der :) jeg var medlem der til jeg var 16 eller noe - glad i å lese! vet ikke noe om vervepremiene, men se inne på sidene deres, burde stå der :) veldig enkelt å bestille/avbestille osv!

Skrevet

Har akkurat meldt mig inn. 750,- på gavekort er da flott, så nu gleder jeg mig til og handle :-)

Skrevet

jeg sitter og sammenligner litt priser på bøkene som de har og de du får kjøpt i en vanlig bokhandel og jeg ble veldig sjokkert hvor mye billigere de er for eksempel den alf prøysen boken får du for 199 kroner i bokklubbens barn og hvis jeg skulle kjpt den på notabene for eksempel så hadde den kostet 990 kroner.det er jo helt sykt mye billigere.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...