Anonym bruker Skrevet 21. november 2007 #1 Skrevet 21. november 2007 Er tredje graviditet som snart er ferdig nå. Har innimellom SYKT vondt i mage/rygg på venstre side... Kommer plutselig, men går over etter en stund når jeg har fått vært på do..... Er hinsides vondt...=( Begynt med lactulose, og det har hjulpet veldig. Legen mener det er fordi tarmene mine er i klem... Har aldri kjent det tidligere... Og er nå drit nervøs for at det er noe annet og ikke graviditeten..... Noen som har hatt problemer i svangerskapet, men som ble kvitt de når ungen kom ut???
Anonym bruker Skrevet 21. november 2007 #2 Skrevet 21. november 2007 Samme her! Tar lactulose morgen og kveld, hvis ikke får jeg forstoppelse, sinnsyyyyyykt vondt med kramper og det hele, og det går over når jeg har fått vært på do et par ganger... Tror ikke det er noe å bekymre seg over, jeg hadde det sånn i første graviditet også.
Anonym bruker Skrevet 21. november 2007 #3 Skrevet 21. november 2007 Takk! Blir litt vel bekymret når det er så vondt... Er helt avhengig av lactulose for å holde ut... Synes det er litt skummelt fordi jeg ikke har hatt noe liknende i de forrige svangerskapene... Men "godt" å høre at det er flere som har erfart det og at det har gått over!! (Selvom jeg ikke unner noen det altså)!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå