♥Mamma`n til lille Kasper♥ Skrevet 20. november 2007 #1 Skrevet 20. november 2007 Hei. Bileste til prisen går ikke ann å ha i bak sete da selen er akkurat 2 cm for kort. men foran i pasasjer sete går det bra. Men er det noen som vet om man kan få tak i slik sele forlenger. ?
Gjest Skrevet 20. november 2007 #2 Skrevet 20. november 2007 Nei, det finnes ikke. Da må dere bytte ut hele selen, og det koster mange penger. Jeg undersøkte dette sist vi fikk baby. Meget viktig å sørge for å prøve setet i bilen før man kjøper det. En god del biler som ikke har lange nok seler til alle typer stoler.
♥Mamma`n til lille Kasper♥ Skrevet 21. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 21. november 2007 hehe.. vi kjøpte sete for lenge siden og ny bil rett før han ble født.. Tenkte ikke over å teste at det passet da. Burde jo være en selvfølge..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå