Junigull 08 + julispire Skrevet 20. november 2007 #1 Skrevet 20. november 2007 Vet det er eget forum som kalles mammaklær, men der er det så liten aktivitet så jeg spør her.. Skal på julebord til helgen, og jeg har ikke funnet mammabukse som passer til slikt. Har vært på H&M, men der var det kun cord - og ola-bukser, ingen dressbukser. Kunne veldig gjerne tenkt meg en fin dressbukse som jeg kan bruke nå i desember, det er jo så mye som skjer med julebord og slikt. Trenger også mammadressbukser på jobb. Hvor bør jeg titte? Når vil de event. få inn mer pyntet mammatøy hos H&M? takker for svar!
Mamma'n til A&L&J! :) Skrevet 20. november 2007 #2 Skrevet 20. november 2007 Jeg kjøpte svart dress/penbukse på mamalicious! Har gjemt den til jula, så kan ikke si noe om kvalitet eller noe enda, men! ;-)
mamiladi Skrevet 20. november 2007 #3 Skrevet 20. november 2007 Jeg var på hm i tyskland og der har de mammabukser i svart sateng med dressnitt. Pluss vanlige dressbukser. Så de finnes på hm, men har du sjekket hm.com? Ups glemte at du skulle dit i helgen :-) da får du jo ikke bestilt... Du kan jo sjekke Kappahl, Cubus, Polarn og Pyret osv. Jeg har brukt så lang tid på å skrive nå at du sikkert har fått svar av noen andre :-D
Junigull 08 + julispire Skrevet 20. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 20. november 2007 godt å høre det finnes noen dressbukser der ute.. hvor ligger disse butikkene?
Junigull 08 + julispire Skrevet 20. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 20. november 2007 Synes det er litt rart at H&M ikke har fått inn fin klær til kommende mammaer.. Det har kommet inn så mye fint til ikke-gravide... Spurte ei av de som jobbet der og hun sa det kommer inn klær hver dag, men de vet ikke hva. Skal inn til oslo på torsdag, tror de har mer utvalg i de større avdelingene. har sjekket litt rundt i lillestrøm, og der hadde det kun 3-4 stativ mammaklær, og ikke alle cubus og kappahl hadde mammaklær en gang.. Krysser fingrene for at det er litt større utvalg i oslo
vi blir 5, 25 sept :) <3 Skrevet 20. november 2007 #6 Skrevet 20. november 2007 lindex den var fin 249 kr tror jeg...
mamiladi Skrevet 20. november 2007 #7 Skrevet 20. november 2007 Vet du hva :-) det er jeg sikker på!! Håpløst at de store skjedene ikke tar inn mammaklær på mindre steder, Lillestrøm er vel ikke så lite heller.. Lykke til på shopping :-)
Brummeline3barnsmor Skrevet 20. november 2007 #8 Skrevet 20. november 2007 Her i bodø på h og m har de svart mammadressbukse..
Tropiskjuice Skrevet 20. november 2007 #9 Skrevet 20. november 2007 hei skal hjelpe deg litt jeg=) på Den kule mage på grunerløkka har de mange fine dressbukser!! har kjøpe meg flere der.. de har mange forskjellige typer der.. mange fine modeler. jeg har og sett rundt for og finne det.. og i den butikken fant jeg alt jeg trengte.. pen kjole,bukser,topper osv.. du burde ta deg en tur dit og se.. det kan du spare mye tid på.. lykke til =) koz deg på julebord =) skal på det på fredag jeg =)
mamman te JM og M Skrevet 20. november 2007 #10 Skrevet 20. november 2007 handla sort dress bukse med oppbrett på EXIT igår!! den vat kjempe fin å så go å ha på!! skal ha den til jul tenkte æ!! kosta 350 kr men verdt det ja
Gjest Skrevet 20. november 2007 #11 Skrevet 20. november 2007 Synes det er rart du ikke fant mammadressbukser på H&M. De har hatt det lenge i butikken hær i Trondheim. Masse finklær til jul, flere forskjellige dressbukser, skjørt, fintopper og kjoler.
Gjest Skrevet 20. november 2007 #12 Skrevet 20. november 2007 Jeg har og fått tak i svart dressbukse på h&m i bergen. Skulle ha den til jul, meeeen den var så god å gå i at den er vel brukt nå
ticalinda Skrevet 20. november 2007 #13 Skrevet 20. november 2007 Hva med mamacita? Har ikke kommet så langt enda, men når den tid kommer har jeg sett at de har en del....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå