Mamma'n til Kaisa og Simon:) Skrevet 20. november 2007 #1 Skrevet 20. november 2007 Ett par kvelder i det siste har jenta vår på snart 3 år våknet litt etter hun har sovnet og sier hun har vondt i kneet... Siden jeg hadde voksesmerter i knærne selv når jeg var liten tenkte jeg på denne muligheten fra første gangen hun sa det, og lurte på om noen har noen tips til hvordan man kan lindre disse litt..?
~sjiraff~ Skrevet 20. november 2007 #2 Skrevet 20. november 2007 Snuppa her våkner med smerter i leggene med jevne mellomrom. Eneste som hjelper er at jeg masserer leggene hennes.
Gjest Skrevet 20. november 2007 #4 Skrevet 20. november 2007 Lett massasje med arnica salve. Fås kjøpt på apotek/helsekost. Når det sto på som mest med min datter gav jeg hun store doser b-vitamin og magnesium, men det må sies at det var mitt valg og mitt ansvar. Lykke til
Mamma'n til Kaisa og Simon:) Skrevet 20. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 20. november 2007 takker for svar
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå