Anonym bruker Skrevet 19. november 2007 #1 Skrevet 19. november 2007 Altså, hvis jeg poster en million anonyme innlegg, vil da nicket mitt komme opp på mest aktive brukere- lista? I tilfelle ville det vært moro å prøvd, hehe, plutselig er det er nick ingen har hørt om som ligger på topp.
mayaya Skrevet 20. november 2007 #2 Skrevet 20. november 2007 Det er vel mulig. De ser jo hvem som har postet, så det vil jeg tro.
Mamsen og lillegutt Skrevet 20. november 2007 #4 Skrevet 20. november 2007 hvor finner jeg "mest aktive" listen?
Anonym bruker Skrevet 20. november 2007 #5 Skrevet 20. november 2007 http://www.dinbaby.com/felles/debatter_chat/mest_aktive_brukere
Anonym bruker Skrevet 20. november 2007 #6 Skrevet 20. november 2007 Jeg har vært på disse forumene i mange mange år.. men signerer mest som anonym. Ikke fordi jeg er redd for å bli igjenkjent i enkeltinnlegg, men fordi jeg ikke ønsker at noen skal kunne sitte å lese seg igjennom alt jeg har skrevet.. Jeg har også hatt mange forskjellige nick og i perioder jeg ikke har signert som anonym har jeg opplevd å komme på denne lista, men ikke ellers...
lilleskatten Skrevet 20. november 2007 #7 Skrevet 20. november 2007 Hvorfor skulle det være farlig om noen kunne lese det du har skrevet. Jeg er ikke redd for det for har også fått tilbakemeldinger at det er bra og noen pm er også koselig å få. Savner noen ganger å kunne gi det til noen som da velger å være anonyme. Men det er jo helt klart opp til hver enkelt av oss hva vi ønsker selv.
Anonym bruker Skrevet 20. november 2007 #8 Skrevet 20. november 2007 Det er vel ikke akuratt tilbakemeldingene jeg er bekymret for.. men dette er tross alt internett.. ALLE kan gå inn å lese her.. Så for meg er det bare helt naturlig.. Men noen innlegg bruker jeg nick i da... Jeg er også medlem av gullsmokken og kan se innleggene jeg har skrevet.. også de som er signert med anonym kommer opp der..
Gjest Skrevet 20. november 2007 #9 Skrevet 20. november 2007 Nei, det vil det ikke, det er jeg helt sikker på, jeg prøvde en gang for et par år siden da denne ordningen var helt ny bare for å se :-)
Anonym bruker Skrevet 20. november 2007 #10 Skrevet 20. november 2007 Hvorfor kan du ikke gi tilbakemleding i tråden da? Hilsen en som også pleier å signere som
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå