Gå til innhold

flere som "sliter" med at tiden går så fort


Anbefalte innlegg

Skrevet

og de små vokser så fort.. har alltid sagt at jeg vil ha baby lenge, men mini vokser og vokser.. er jo bra, men er så trist at denne tiden er over snart.. han er 3 mnd og veldig baby ennå, men den nyfødt tiden er jo over og han blir bare større.. spennende å følge utvikling og alt ikk enoe med det å gjøre, men blir liksom litt rist når jeg tenker tilbake på tiden på sykehuset og når vi kom hjem her.. og sååå liten han var.. tiden går for fort.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tiden går alt for fort ja! Jenta mi ble 9 måneder i går, og i dag var jeg tilbake på jobb. Vips var permisjonen over, og det er i grunnen nokså trist.

Gjest Ut på tur
Skrevet

Veldig enig, postet litt om det for noen dager siden.

Jenta vår er liksom ikke baby mer.. hun har blitt jente.. og hun er bare 3 mndr. Nyter de få gangene hun vil ligge og sove på meg nå... i starten nøt jeg de få gangene hun ikke sov på meg ;)

 

Jeg har blitt enda flinkere til å nyte hvert øyeblikk nå

Skrevet

ja, må gjøre det. prøver å nyte dagene og ikke tenke på at det går så fort.. men ta en dag av gangen.. er ihvertfall gla for at vi skal ha flere barn, men først skal jeg kooose meg med elsklingen min..hihi:) er såå gla i han og han er skjønn.. skummelt så gla man er i disse små.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...