Gå til innhold

bør jeg gå til legen eller??


Anbefalte innlegg

Skrevet

laget en ny link jeg. har ikke hatt tr på 42 dager. testet negativt på lørdags morning. skal jeg gå til legen eller vente enda lenger. har en test til liggende...hva gjør jeg damer???

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Pleier du å ha så lange sykluser? Jeg har det slik av og til jeg og. Da er det bare kroppen min som har hengt seg opp. Om du synes det er irriterende så gå til legen så kan legen gi deg en "kikkstart". Litt hormoner som reter det til igjen!!

Skrevet

sluttet på spiral.fikk mens 3 dager seinere. så har ikke peiling på hvordan syklusen min er....men har symptomer som hodepine og halsbrann..litt kvalm..eller bare små gal-hehe

Skrevet

man blir ofte litt ute av syklus etter p-pille slutt og når spiralen tas bort. Men du kan jo være så heldig at du er gravid!!!

Skrevet

Hei! :)

 

Har du vurdert akupunktur da? Det her jeg troa på da.. :)

Skrevet

jeg trodde jeg var gravid. Tok ut p-nål, fikk mensen rett etter. og gikk deretter 44 dager uten mensen, men så kom den. Krysser fingrene for at du er heldigere....:o)

 

Skrevet

det var jo ikke noe gøy å høre:(... håper ikke det skjer.....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...