Piken på landet Skrevet 19. november 2007 #1 Skrevet 19. november 2007 Tenker på gode plasser å spise, kjekke barnetøybutikker, lekebutikker, butikker med mammaklær, interiørbutikker osv. Vi skal ha med barn på ca 2,5 år, så gjerne tips med ting å ha de med på. Vet jo om tivoli da. På forhånd takk :-)
fleXibel Skrevet 19. november 2007 #2 Skrevet 19. november 2007 Søstrene grenes er en butikk jeg alltid må innom.En alt-mulig-rart-butikk Der er det mye rart.. kanskje mest for den voksne, men er ting til de små der og.
Shabby Cheap Chic Skrevet 19. november 2007 #3 Skrevet 19. november 2007 Lurer på tips jeg å, vi reiser til København på torsdag..
nickoline og supermann Skrevet 19. november 2007 #4 Skrevet 19. november 2007 puma butikken, zara , tivoli............og spise på jensens bøfhus-nam. Har du små ben så er det en butikk med kun 36/37 str. kun et par av hver. ellers har de masse fine skobutikker ellers. skal være et nytt senter utenfor sentrum. tror kanskje det heter fisketorvet. ikke vært der. exit butikken der skal være knall
Piken på landet Skrevet 19. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 19. november 2007 Takk for gode tips, de er notert :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå