☆Anonymia☆ Skrevet 18. november 2007 #1 Skrevet 18. november 2007 har ikke nisseklær eller nisselue til mini nå,og har lyst å lage julekort nå.. blir ikke teit det vel ? bruke bare vanlige bilder ?
Kaffemocca Skrevet 18. november 2007 #2 Skrevet 18. november 2007 Går helt fint med vanlige bilder da=) Vi brukte det ifjor og da jeg jobba i branehage fikk mange julekort fra barna som var uten nissedrakt.
Mersa og gutta <3 Skrevet 18. november 2007 #3 Skrevet 18. november 2007 Det er kjempe fint å ha f.eks bade eller utelekbilder på julekortet :-)
Gjest Skrevet 18. november 2007 #4 Skrevet 18. november 2007 Vi har ikke det. Synes det blir så oppstilt. Har tre actionbilder av jr i den første snøen i år. Ble kjempefint.
d",)~^~^~ Skrevet 18. november 2007 #5 Skrevet 18. november 2007 Vi har 3 barn, og det er jammen ikke lett å få fine bilder av alle tre på likt. Så sånne oppstilte seanser droppes her i huset. Vi ser gjennom det vi har av bilder tatt den siste tiden og velger noe som er beskrivende for oss. Enten bilde fra en tur i skogen eller en opplevelse vi har hatt.
Tommage♀♂ Skrevet 18. november 2007 #6 Skrevet 18. november 2007 Jeg har ingen nisse-effekter, kun barn kledt i finklær=)
Stratos med 3 barn Skrevet 18. november 2007 #7 Skrevet 18. november 2007 Nei det synes jeg ikke gjør noe! Vi venter en til rett i julerushet og håper jeg får et bilde av begge gullungene som er pent nok til julekort Men det blir nok ikke noe oppstilt med julenissekostymer nei.
pøber´n & je Skrevet 18. november 2007 #8 Skrevet 18. november 2007 Skal ikke bruke nissebilde som julekort.
nickoline og supermann Skrevet 18. november 2007 #10 Skrevet 18. november 2007 sist år brukte vi et bilde hvor han sitter i ei sink balje............. ikke noe julete over det, men veldig fint ble det!
NoDoubt Skrevet 18. november 2007 #11 Skrevet 18. november 2007 Har ikke bestemt hva vi skal gjøre i år. I fjor var de små engler. Nydelige kort:-)
Mamma til verdens beste barn Skrevet 18. november 2007 #12 Skrevet 18. november 2007 Vi hadde ikke nisseklær i fjor, bare ett nydelig svart/ hvitt bilde hvor han satt på saueskinn og lekte med en ball. Fikk masse komplimenter for det fine bildet:) Går for litt av det samme i år, men nå skal han sitte i kurvstol på saueskinn og ha med bamsen sin. Tenkte jeg skulle ta bildene i morgen, får håpe på en tålmodig sønn...
☆Anonymia☆ Skrevet 18. november 2007 Forfatter #13 Skrevet 18. november 2007 takk for mange svar jenter ) men dere ? er det 10X15 som er kort str ??
kajak&Daniel Skrevet 18. november 2007 #14 Skrevet 18. november 2007 Jeg har ikke hatt nissebilder verken i år eller i fjor. Jeg har bare brukt de fineste bildene jeg har hatt av lillegutt. I år ble det bildet som ble tatt på 1-års dagen hans, der han har på seg finskjorte og smiler så søtt:-)
☆Anonymia☆ Skrevet 18. november 2007 Forfatter #15 Skrevet 18. november 2007 så herlig... vet ikke helt hvilke bilder jeg skal bruke jeg.. men er det 10x15 som er kort str ??
Loglady Skrevet 18. november 2007 #16 Skrevet 18. november 2007 Synes et realt hverfagsbilde er bedre. I fjor var venninna mi så lei av å få nakentbarnmednisseluepåskinnfell-bilder, at hun vurderte å ta bilde av seg selv, naken med nisselue på skinnfell, og sende rundt omkring i år. For ironiens skyld.
Mom2Two Skrevet 18. november 2007 #17 Skrevet 18. november 2007 Vi har ofte brukt et bilde fra sommerferien, for jeg synes det har lett for å bli litt mange av "barn i nissedrakt fra hennes&mauritz-julekort".... Så i år skal vi ha et koselig sommerbilde fra Washington DC av ungene på julekortet.
♥Snulder Skrevet 18. november 2007 #18 Skrevet 18. november 2007 Har aldri kledd på ungene nisseluer til disse bildene;=)
Gjest Skrevet 18. november 2007 #19 Skrevet 18. november 2007 Jeg bruker et vanlig bilde der jeg synes hun er ekstra fin.
Gjest Skrevet 18. november 2007 #20 Skrevet 18. november 2007 Jr har ikke nisseklær på seg på dette års julekort. Han sitter i badekaret, men det er bare av ansiktet hans i halvprofil med et nydelig smil. I fjor var det med nisselue, syns det er litt koselig jeg da, men langt ifra nødvendig. Noe jeg ikke liker er nakne barn, syns ikke det er noe å vise til gud og hvermann. Men en naken overkropp er ikke ille altså, men underkroppen bør ikke vises frem syns jeg.
Mockanin Skrevet 18. november 2007 #21 Skrevet 18. november 2007 Jeg har ikke "nissebarn" på julekort bildet. Sender julekort til slekt og venner som man ikke ser så ofte. En del av dem annen hvert år. Og siden jeg vet at flere setter bildene i glass og ramme eller putter dem i album så synes jeg det er greit å droppe nisse temaet på bildene. Desuten så vil jeg også gjerne ta bilde hvor gutta ikke er så "oppstillte".
Storebror & Lillesøster Skrevet 18. november 2007 #22 Skrevet 18. november 2007 Nei jeg syntes ikke man må bruke nissedrakter og luer,finn et godt bilde av ungen som du liker det hat jeg gjort,men lurte på og ha tre bilder på kortet og da det ene med nisselue men har ikke bestemt meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå