Rosalille og sjarmtrollene Skrevet 18. november 2007 #1 Skrevet 18. november 2007 Har søkt om bytte av fødeplass pga mye trøbbel med Ahus der jeg har plass. Nå har jeg fått fødeplass både på Ullevål og Rikshospitalet...sukk...luksusproblem kan man kalle det. Hva skal vi velge?
Mamman til Daniel:) Skrevet 18. november 2007 #2 Skrevet 18. november 2007 jeg har selv ikke født enda, men har hørt mye postivt om pasienthotellet på ullevål..
inakvad Skrevet 18. november 2007 #3 Skrevet 18. november 2007 Vi var veldig fornøyde med pasienthotellet på Ullevål. Det var veldig deilig å kunne være for seg selv, men ha tilgang på hjelp akkurat når man ville. Følte meg veldig trygg der også, selv om fødselen ble dramatisk, så jeg har egentlig bare positive opplevelser derfra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå