Anonym bruker Skrevet 18. november 2007 #1 Skrevet 18. november 2007 min lille jente har plutselig blitt så rød og sår, ikke i rumpa, men på tissen. har vært ill rød lenge nå, har prøvd mange forskjellige typer kremmer, syns det er så rart at hun er så sår på tissen og ikke i rompa.. men i dag blødde hun. hva skal jeg gjøre, er det noen andre m samme problem???
Gjest Skrevet 18. november 2007 #2 Skrevet 18. november 2007 Hei. Jeg har to gutter og en jente. Da de to eldste (gutt og jente) ble veldig såre da de var små vasket jeg godt før jeg "klinte" på med babyolje og zinksalve..... pluss at vi skiftet bleia ofte og vasket godt, og på igjen m olje og salve for hver gang. Det funka det =)
Anonym bruker Skrevet 18. november 2007 #3 Skrevet 18. november 2007 Luft når det er mulig og bruk inotyol salve på. Det gjorde susen her-
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå