Gå til innhold

Ut på tur, aldri sur! Julegave...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mannen min er kjempeflink til å ta med ungene på tur, akkurat nå er han i skauen med en kamerat, begge har med seg to unger, mat i sekken, bål osv..

 

Så jeg tenkte jeg skulle gi han litt tur-utstyr til jul. I dag har han med seg kaffe i en stor, rund, upraktisk TV-kanne, så en god termos er et must. også tenkte jeg på noen sånne teleskop-pølsepinner i metall.. Hvor får en tak i sånt, er det sportsbutikkene, og er det dyrt?

 

Hva annet kan en putte i en sånn villmarkspakke da, ullsokker? Så fornøyd med meg selv nå, dette veit jeg han vil sette pris på, utrolig vanskelig å finne på gave til han synes jeg ;-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette faar du paa sportsbutikker ja.

 

De poelsepinnene koster somregel mellom 50 - 100 kr avhengig av typen du vil ha.

Andre kjekke ting kan vaere en god kniv, godt sitteunderlag, en kul lue, lite foerstehjelpsskrin.

Skal de mye ut i sneen er det Ok med en lite spade ogsaa saa kan man grave til en liten sitte plass.

 

De fleste sportsbutikkene har litt slikt utstyr saa det er bare aa ta en titit rundt og se om du finner noe.

Skrevet

dra på xxl, der har de villmarkavdeling :o)

 

kjempefin gave!

 

tenkte å kjøpe hjelm og staver til min, han elsker å stå på telemarkski

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...