Gå til innhold

Ang pumping


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mye får dere ut når dere pumper dere? Jeg får ut ca 80-100 ml pr

pupp, men det varierer fra dag til kveld. Får ut mer på dagen enn kvelden, men synes dette virker litt lite...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg får ut 30-50 pr stk. Babyenmin er mye mer effektiv tror jeg.

Skrevet

Jeg får sjeldent ut mer enn 50-60 ml per pupp, babyen får nok ut mye mer.

Skrevet

det varierer veldig, men jeg får vel ut mellom 50-80ml noen ganger, mens andre ganger er det bare 20ml per pupp. jeg bruker erstatning i tillegg, så det er vel derfor og at det går så opp og ned.

Skrevet

Dette kommer jo helt an på hvor gammel babisen er. Jeg får pumpet ut mye mer nå som knerten er 4 mnd enn da han var 2 liksom. På kvelden er jo melken mer fettrik, så derfor har vi mindre da. Mange, små fettrike måltider på kvelden gir barnet noe å sove på til natten.

Gjest Ut på tur
Skrevet

Tror du skal være fornøyd om du går ut 80-100 ml per pupp mellom måltidene ;) Det er riktig det er mer melk på dagen, da er det mer veske i maten for å slukke tørst. om kvelden er maten næringsrik men i mindre mengder.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...