Marit82 Skrevet 17. november 2007 #1 Skrevet 17. november 2007 Hvordan går det med deg? Kun 2 dager i mellom oss ... så menerjeg å huske at du var en St.Olavs føder du også
Athina' Skrevet 17. november 2007 #2 Skrevet 17. november 2007 Alt er bra her, men jeg er dritlei allerede og jeg tror det blir lange 7 uker til termin ja usj! Ikke at jeg vil ha han ut før altså, men det begynner å ta på kroppen med lite søvn og off oi oi hele dagen. Men ellers er jeg like blid :-) Jeg er ikke st.olav'er, skal føde på Levanger jeg. Enn du da, hvordan går det med deg så langt, alt bra?
Marit82 Skrevet 17. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 17. november 2007 Alt er bare bra her ja. Har jobbet 100% hele svangerskapet , men mandag tenkte jeg meg til legen for å høre om 50% sykemelding! begynner bli ganske sliten , som du sier : lite søvn.. Dessuten endel kynnere! Levanger ja , ja stemmer det ja :-) Jobber du eller? Fått ting & tang klart til Lucas kommer ??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå