Anonym bruker Skrevet 16. november 2007 #1 Skrevet 16. november 2007 skal bestille brudekjolen min hos torunn. skal få sydd samme kjole som min til datteren min på 5 som skal være brudepike. dette kommer på 6000kr. det synes jeg ikke var dyrt. hva synes dere? kjolen jeg skal ha er benjamin roberts juliet. synes den er så fantastisk fin..=) er kjempegodt fornøyd med servicen torunn gir kundene sine. hun ordner alt enten det er tidlig morgen eller sent på kvelden..=)
Anonym bruker Skrevet 16. november 2007 #2 Skrevet 16. november 2007 Det var billig:) Høres ut som bra service:)
Mamman til M&E Skrevet 17. november 2007 #3 Skrevet 17. november 2007 Ja, det var billig. Min koster kr 8000,- det var litt i overkant av hva jeg hadde tenkt men men
Mamma til verdens beste barn Skrevet 17. november 2007 #4 Skrevet 17. november 2007 Helt enig altså!! Både billig og bra service, morgen som kveld! Nå er jeg bare fryyyyyyktelig spent på kjolen, en uke siden jeg bestilte i morgen, så må nok smøre meg litt med tålmodighet:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå