Gå til innhold

dere med barn på ca 4 mnd...!


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg bare lurer litt på hvor mye barna deres sover tilsammen løpet av en hel dag frem til de tar kvelden?

 

min sover mellom 4-5 timer gjennom hele dagen fra 7.30 til 19.30 om kvelden, noen ganger KANSKJE litt lenger men ikke ofte..

 

men hun våkner en del på natta da.. kan det være fordi hun sover mye på dagen? jeg syns lixom hun trenger å sove en stund på dagen og da..

 

men her en dag sov hun ganske lite på dagen og sovnet 19.30 for kvelden og våknet ikke før etter 2 på natta for å ha mat.. ellers våkner hun etter 3-4 timer om natta for å få mat..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

min ssover også ca 4-5timer tilsammen på dagen. han våkner også endel på natta, men er jo sååå trøtt på dagen at jeg bare må legge han.

 

når tar hun siste duppen før natta da?

Skrevet

rundt 5 tiden.. kommer an på hvor trøtt hun er og hvor lenge hun har vært våken siden sist hun sov =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...