*Rutletutt* Skrevet 16. november 2007 #1 Skrevet 16. november 2007 Skal ta bilder av ungene, men vet ikke hva jeg skal gjøre....Milla er 3,5 mnd og Tobias blir 3 om ca en mnd. Ikke er det så mye snø å snakke om her, så et snøbilde er vanskelig å planlegge;o) Så noen kjempesøte engle-vinger på Kremmerhuset, men det er det jo bare Milla som kan bruke... Har helst ikke lyst til å ha på dem nissedrakter el...vil gjøre noe litt annerledes.
Gjest Skrevet 16. november 2007 #2 Skrevet 16. november 2007 Vi prøvde å være litt kreative med gutta boys på 3 år og på 10 mnd, men det endte i hyl og skrik... ;-) "Eg vil ikkje sitte her. Han får ikke lov å holde der" etc Endte opp med nærbilde der de sitter vedsiden av hverandre med nisseluer på.
*Rutletutt* Skrevet 16. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 16. november 2007 He, he - nei, det er sikkert ikke så lett;o) Endel vel opp med at han har henne på fanget eller noe...sikkert lettere når de er blitt litt større;o)
Turid Laila Skrevet 16. november 2007 #4 Skrevet 16. november 2007 Vi la småtten på 4,5 mnd i sofaen med hvitt teppe under støttet av pute, (under teppet) og hadde på han nisselue. Ble ganske fine
*Rutletutt* Skrevet 16. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 16. november 2007 Ja, det hadde vært enklere om det bare var en unge, he he;o) Men jeg kan jo kanskje ta bilde av de hver for seg og ha to eller flere bilder på kortet....?
Gjest Skrevet 16. november 2007 #6 Skrevet 16. november 2007 Ja, eller ikke... Minstemann kryper jo bare avgårde i full fart hvis vi prøver å plassere han et sted ;-)
*Rutletutt* Skrevet 16. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 16. november 2007 Hahaha! ja, der sa du noe...)))) Bra hun er 1 år og 5 mnd ved neste jul da...men da løper hun vel heller av sted;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå