Gå til innhold

Ubehagelig lukt nedenfra etter fødsel??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har erfaring med det? hva kan man gjøre annet enn å vaske seg å skifte bind ofte, for å holde lukt borte?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heisann =) det e den renselsesprosess,så det blir nok ei litt ubehagelig lukt der ett par uker. Æ skifta ofte bind å vaska med intimsåpe =)

Skrevet

Var på svangerskapskurs, og jm sa at det var helt vanlig at det luktet emment/fælt i noen uker, så det er helt vanlig..

Skrevet

Tenk på hva musa har gjennomgått...ikke rart det lukter. Vask/skyld daglig og skift bind ofte. Går bort med tiden, når ting er som för igjen:)

Skrevet

Veldig vanlig.. Men ekkelt. Kan og lett bli infeksjon. Så vask ofte! Holder ikke med en morgendusj! Skift bind ofte og vask grundig morgen og kveld. Bruk gjerne en våtserviett i løpet av dagen og!

Skrevet

Jeg satt i grønnsåpe vann. Hjalp for både renselse og stramt sår. Og veldig viktig å skifte bind ofte. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...