Turid Laila Skrevet 15. november 2007 #1 Skrevet 15. november 2007 Og skal rydde og vaske, men aller først skal jeg brenne meg en cd! Lillegutt sov til halv ni i dag og, er det ikke en fiiin dag?
☆Anonymia☆ Skrevet 15. november 2007 #2 Skrevet 15. november 2007 herlig sånn har vi det hverdag kjempe herlig men jeg gidder ikke rydde og vaske idag nei..usj... hihi
Turid Laila Skrevet 15. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 15. november 2007 Han pleier å våkne halv syv syv, men i dag var dert digg Sangtips til husvasken eller?
☆Anonymia☆ Skrevet 15. november 2007 #4 Skrevet 15. november 2007 hmm. har du parabol ? eller digital tv med musikk kanaler ? ta på den det gjør allltid jeg. da kommer det mye musikk hele tiden:P
Stolt Mamma™-1jente og 1gutt!! Skrevet 15. november 2007 #5 Skrevet 15. november 2007 Å så herlig HockeyMom!! Nå ligger Thea og sover, men skal opp til Bestemor oppi gata etter blunden! Da skal jeg også vaske, og i den anledning så brenner jeg en julecd!! hehe.. Skal gi den til venninna mi da, men må jo teste den først Sangtips til deg: - Timbaland: The way I are - BIGGIE: Nasty Girls - Sugababes: Push the button (IKKE spør meg hvorfor, men har fått den på hjernen!!! hehe) - Kanye West: Golddigger og egentlig alt mulig annet av han! *digger* - alt av Jay Z! Lykke til
lillegull:) Skrevet 15. november 2007 #6 Skrevet 15. november 2007 travis med my eyes:) den er såå fin.. sangen til meg, sambo og mini det..hehe:) minner om da vi dro på sykehuset for da spilte de den på radioen.
Turid Laila Skrevet 15. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 15. november 2007 Hehe alle de sangene tror jeg faktisk vi har her. Noe i mine musikkmapper og noe i hans musikkmapper hehe... Får høre gjennom noe av det jeg har her, for sambo har lagt inn så mye nytt her nå!
Turid Laila Skrevet 15. november 2007 Forfatter #8 Skrevet 15. november 2007 Nå fant jeg vettu! Guns'n'Roses! Det er bra vaskemusikk!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå