*Vetlis* Skrevet 15. november 2007 #1 Skrevet 15. november 2007 Hvis fødedagen er dag 0, hvilken dag kom dere hjem? Å dersom du dro hjem tidlig, hvordan var det? Fungerte du bra? Har hatt KS selv, men lå på sykehuset i 2 uker pga babyen min, så jeg kan ikke sammenligne det :-)
Rosalille og sjarmtrollene Skrevet 15. november 2007 #2 Skrevet 15. november 2007 Jeg måtte bli i 5 dager. Fikk inntrykk av at det var vanlig ved ks. Kan ikke huske noe særlig fra de første dagene hjemme, så det gikk sikkert fint.
Lillegull,2 på jorden,1 engel Skrevet 15. november 2007 #3 Skrevet 15. november 2007 Etter førstemann var jeg hjemme dag 6 (hastesnitt). Fungerte kjempebra. Etter andremann ble jeg utskrevet dag 4, men lå en uke på pasienthotell pga babyen. Og Mikael ble ikke med hjem sammen med oss, men kroppen fungerte veldig bra fra dag 2 den.. =)
Dægern døtte Skrevet 15. november 2007 #4 Skrevet 15. november 2007 Hadde keidersnitt med andre mann, husker ikke helt om jeg lå i 3 el. 4 dager. Uansett så lå jeg 1 dag mindre enn det som er vanlig grunnet fødselsboom på sykehuset. Jeg orket rett og slett ikke ligge på sykehuset, det var fullt overalt. så da jeg spurte pent om å få dra hjem var de ikke sene med å si ja gitt...hehe. Kan jo nevne at jeg var i veldig fin form!
*Vetlis* Skrevet 15. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 15. november 2007 Uuuææææ, ser dårlig ut for julefeiringen vår i år gitt :-(
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå