Gå til innhold

Snart 8mnd og vil fortsatt ha nattmat


Anbefalte innlegg

Skrevet

Min sønn på 7mnd drikker fortsatt mme om natten. Han får flaske to ganger - og han drikker mye. Han spiser godt på dagtid også. Spiser bare faste måltider. Han burde jo klart seg uten nattmat nå. Han har spist både grøt,middag og brød i lange tider. Hva skal jeg gjøre?

 

Vi har prøvd å gi vann. Stakkars gutten min får jo da panikk for han er jo sulten. Har også prøvd å la han gråte, men det ender bare opp i hysterisk gråt og våkennetter. Må jo gi mat til gutten da han er sulten, men håper allikevel på gode tips.

 

Når kan jeg regne med at han vokser fra nattmåltidene?

 

Kan jo fortelle at han ikke drikker noe mme ellers. På dagtid drikker han vann. (Om jeg prøver å gi mme på dagtid drikker han noen få slurker - og det virker ikke som om han blir noe særlig mett.) Men skal jeg da gi ham grøt på natten?

Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...