storebror og junibaby=) Skrevet 14. november 2007 #1 Skrevet 14. november 2007 og er den vanntett/avstøtende?? Har de med utagbart for?
Gjest Morn du Skrevet 14. november 2007 #2 Skrevet 14. november 2007 Jeg har kjøpt en Reflex allværsplagg, regner det som vinterdress. Vanntett, med tapete sømmer. Ikke utagbert for, men den er heller ikke super tykk, så det tror jeg går bra. Betalte 499 kroner på Babyshop.
1stor1liten =) Skrevet 14. november 2007 #3 Skrevet 14. november 2007 jeg kjøpte den reflex dressen med fleecefor, dama i butikken sa det var vinterdressen. kosta 399 på reflex. den er vind og vanntett
Gjest Skrevet 14. november 2007 #4 Skrevet 14. november 2007 Den jeg kjøpte kostet 699 eller 799,- Husker ikke helt. Det er ullfleece dress inni. Så du kan bruke den både vinter, høst og vår. Bare ta ut ullfleecedressen så den ikke blir for varm om våren e.l =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå