sirkelkatten Skrevet 12. november 2007 #1 Skrevet 12. november 2007 Vurderer å begynne ta med lillegutt dit, han er snart 9 mnd. Vil han ha utbytte av det såpass tidlig? Noen som kan fortelle litt om hva man gjør der?
DiddiDaddi Skrevet 12. november 2007 #2 Skrevet 12. november 2007 Vi har vært i åpen barnehage siden jenta mi var ca 7 mnd, og både hun og jeg storkoser oss, hun har absolutt hatt utbytte av det helt fra starten ) Det er sikkert forskjellig hva som skjer i de enkelte barnehagene, men der vi går er det felles sangstund og måltid, og ellers er det fri lek for de minste, og aktiviter for de større ungene. I starten var hun mest ved siden av meg og lekte litt forsiktig, mens nå krabber hun rundt overalt og vil "leke" med de andre - hun er blitt mye tøffere og mer vant til andre barn. Kos dere i åpen barnehage )
Bellen^2 Skrevet 13. november 2007 #3 Skrevet 13. november 2007 Vi begynte å gå da småtten var rundt 8 mnd, og vi har hatt kjempeutbytte av det. Der vi går er det ikke så mye felles aktiviteter, du kommer når du vil, blir så lenge du vil, spiser når det passer, og småtrollene leker fritt på gulvet. Aldersgrensen er 0-1 år og de minste er vel rundt 5-6 mnd. Jeg ville uansett tatt en tur bort og tittet og sett om det kan være noe for dere:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå