Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en liten på 3 mnd, og nå lurer jeg på når hun begynner å rulle... Legger seg mye over på siden.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da er det muligens like før!:-) Jenta mi gjorde dette på 3 mnd dagen og da hadde hun drevet med vipping over til siden et par uker. Artig tid!

Skrevet

Hun var 4 mnd. Hun var selv sååå stolt.

Skrevet

5 mnd her... tror ikke det er unormalt, selv om både 3 og 4 mnd jo er tidligere! Han har ligget på siden lenge, så det tok lang tid å komme over siste bøygen her (armen på feil plass...)

Skrevet

Snuppa mi rullet seg rundt for første gang noen dager før hun ble 5 mnd. hun hadde da rullet seg over på siden siden 3 mnd alder

Skrevet

Hedda rullet rundt første gang da ho var 4 1/2 mnd, men ho gjorde det ikke daglig før en måned senere, da ho var 5 1/2 mnd. (Jeg bruker å si at ho KLARTE det da ho var 4 1/2 mnd, og at ho KUNNE det da ho var 5 1/2...) Rullet over på siden fra 3mnd alder.

Skrevet

Her var hun veldig tidelig ute. Første gangen hun rullet fra rygg til mage var hun bare 2 mnd. Når hun var 2,5 gjorde hun det helt klart bevist.

Skrevet

Her begynnte den typiske rull over på sida.. men kom seg ikke lenger pga. den dumme armen i veien;) ;) Hun er 3 mndr om 4 dager. og for akuratt 4 dager siden rulla hun rundt=) =) =) tok henne 3 dager fra hun rullte til sida, til hun kom seg rundt.. så mammaen var stolt her ja:)

 

Nå skal det sies at det har vært lite rulling siden hehehe.. nå er det rulling til siden.. og der ligger hun bare å koser seg;) eller så gidder hun ikke å prøve engang hihi.. kansje for opptatt med å smile og pludre til en mamma som duller å prater heeeele veien på stellebordet??=) godt mulig;) men hun kan viss hun vil ;) rulla rundt seneste idag ;)

 

 

Skrevet

Lillegull har rullet siden ca. 3 mnd og 2 uker:) Er så flink så...

Skrevet

Dagen før 3 mnds kontrollen.Det var kjekt å komme på kontroll å fortelle:-)

Skrevet

Er ikke så langt unna tror jeg... her 3 1/2 mnd og har rullet over på siden en god stund nå... men er ikke så lett den siste biten der arma er altså...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...