Gå til innhold

Dere som har sett Frokostquiz noen ganger..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har dere sett om noen har vunnet jokeren?? Etter at jeg fikk barn har jeg sett det noen ganger og ALDRI sett noen vinne alle de pengene de snakker om at de har. Jeg vedder på at det innringeren vinner er akkurat nok til å dekke telefonutgiftene de har på å delta..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jepp, bare for noen dager siden..

Skrevet

ikke mange dagene siden den gikk, men er bare tull hele greiene, de juger så de tror på det selv...er min mening da...

har ringt noen ganger, også sier hun tuppa, at ingen ringer...det er bare for å lokke andre til å ringe, for da tror folk at det ikke er andre som ringer.

og det er svindyrt å ringe inn ja, må jo nesten ringe et par 3 ganger også, for å få ned tiden....

så jeg gidder ikke bruke penger på sånt lengre jeg...

Skrevet

Hver gang jeg har sett frokostquiz sier de at det er nesten ingen som ringer inn og så nå har vi stor sjanse på å vinne. Dette må jo bare være løyn, de lurer oss til å tro at ingen andre ringer inn og dermed blir oddsen for at vi kommer igjennom større.

 

Har aldri ringt inn, og kommr aldri til å gjøre det. Bare tull dette der mener jeg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...