anneli84 Skrevet 12. november 2007 #1 Skrevet 12. november 2007 har hatt veldige magekramper ett par dager så vi ble bedt om å komme inn til føden. ble koblet til ctg, og lå med det i 15 min. målte da en rie i løpet av den tiden. da sjekket jordmor åpning, men det var ingen åpning enda, så det tok nok ett par dager til sa hun. og det er jo greit, for har da 22 dager til termin. men hun var ganske sikker på at det kom til å skje noe i løpet av uken/neste helg... spennende! hehe
Anonym bruker Skrevet 12. november 2007 #2 Skrevet 12. november 2007 Så spennende at det ikke er lenge igjen før det skjer noe.... Lykke lykke til!!!!
line_n & sara Skrevet 12. november 2007 #4 Skrevet 12. november 2007 så bra at du fikk sjekka de krampene! tenkte jo på deg, da!! da er det bare å forberede seg på baby! pakk baggen, og kjøp bleier!! lykke til!
anneli84 Skrevet 12. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 12. november 2007 hehe tusen takk:) alt er pakket og klart så ho kan bare komme.hehe
Bea har snart 4 barn? Skrevet 12. november 2007 #6 Skrevet 12. november 2007 Så spennede!!!!!!!! LYKKE TIL!!!!!!!!!!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå