Gjest Skrevet 11. november 2007 #1 Skrevet 11. november 2007 skal jeg bleike håret mitt? det blir garantert oransje men:P om ti stk mener jeg skal bleike det så gjør jeg det hehe;)
Den heldige eier av ett barn Skrevet 11. november 2007 #2 Skrevet 11. november 2007 GJØR DET! Om det blir oransje får du bare bleike det en gang til, og ser det fortsatt ikke bra ut får du farge det tilbake til den fargen det er nå
Elinemor1 Skrevet 11. november 2007 #3 Skrevet 11. november 2007 Gjør det!:-) Arti å se ka resultate blir..hehe
Gjest Skrevet 11. november 2007 #4 Skrevet 11. november 2007 hehe ta i betraktning at jeg skal i bryllyp neste lørdag og ikke får endret fargen igjen før neste innbetaling med trygd hehe;) men som sagt om 10 stk sier jeg skal bleike det så gjør jeg det;) (klarer nemlig ikke bli enig meg meg selv om jeg skal eller ikke, har veldig lyst)
♥Tuppa, Noah ;( Lillebror ♥ Skrevet 11. november 2007 #5 Skrevet 11. november 2007 gjøøøøøøøøør det!):o))
Anele&Solstråla Skrevet 11. november 2007 #6 Skrevet 11. november 2007 ikke gjør det sier jeg:) du kler mørkt hår...
3 blå Skrevet 11. november 2007 #7 Skrevet 11. november 2007 Nei, ikke gjør det. Hvis du har helt mørkt hår blir det altfor stor forandring, må heller ta det litt gradvis. Jeg var inne å kikka på bildene dine, og du er nok ei jente som er finest med mørkt hår
Gjest Skrevet 11. november 2007 #8 Skrevet 11. november 2007 jeg er opprinnelig blond altså har litt lyst da men er usikker;)
Gjest Skrevet 11. november 2007 #9 Skrevet 11. november 2007 hva med ett kompromiss mellom meg selv og meg selv? hehe:)Om jeg bleiker noe av håret under? og lar det som er øverst være brunt?
akt80 & Sara Emilie Skrevet 11. november 2007 #10 Skrevet 11. november 2007 ikkje gjør det! har sett hjemmesiden din og du var jo såå fin med mørkt hår! og om det er en smule rødlig farge i det så får du det aldri fint..(been there done that..)
Gjest Skrevet 11. november 2007 #11 Skrevet 11. november 2007 hehe ja det er en smule rødt i;) bleika det da jeg var gravid og herregud for en coctail av farger det ble, så ut som jeg hadde tryna i ett maleskrin eller noe;) takk for det, så koselig sagt:)
Gjest Skrevet 11. november 2007 #13 Skrevet 11. november 2007 bare 4 som syns jeg skal? dagen er ikke ferdig enda da;)
Matja Skrevet 11. november 2007 #14 Skrevet 11. november 2007 Blond er fjortis! Ikke gjør det ;-) Eller lag en gruppe på Facebook: Hvis 100 joiner denne gruppen innen tirsdag, bleker jeg håret ;-)
Gjest Skrevet 11. november 2007 #16 Skrevet 11. november 2007 haha matja, da har jeg vært fjortis nesten hele livet, er født blond og har tilogmed blondt hår på beina:P men jeg skal ikke bleike siden bare 4 stk mente jeg skulle gjøre det:)
Kosel Skrevet 11. november 2007 #17 Skrevet 11. november 2007 Nei, kjære søte lille deg, ikke gjør det!! Har lang erfaring på feltet! Er naturlig veldig veldig blond - farger det i en mørkere blondtone om sommeren fordi det blir såååå lyst. Men hadde en periode på u.skolen da jeg farget håret i alle mulig farger...tror nesten bare det er grønt jeg ikke har vært innom...hehe..Og bleiking av farget hår...krever tid og tålmodighet...blir jo ikke seendes ut i måneskinn... så helst holde seg innendørs en stunde;)hehe - eller hvertfall holde seg unna tilstellninger hvor det vil være fotografering - og i et bryllup blir det ofte tatt endel bilder:) Om du vil bli blond igjen, vent til det er ordentlig vinter så kan du gå med lue til du har oppnådd ønsket resultat:) klem fra forfengelige lille meg;) hihi
Snuppa! Skrevet 12. november 2007 #18 Skrevet 12. november 2007 Ikke gjør det!!! Og ihvertfall ikke hjemme!! jeg er frisør og hvis du vil ha det lysere så vil jeg anbefale deg og gå til en frisør og stripe det,så kan du gradvis ta mer striper hvis du ønsker det. Har sett på hjemmesida di at du er ganske mørk og hvis du gjør det hjemme tipper jeg at håret ditt blir knall oransj/rødt. Og det sliter masse på håret ditt. Så jeg ville ikke gjort det,ville heller stripa det hos frisør
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå