avent1 Skrevet 11. november 2007 #1 Skrevet 11. november 2007 Jeg har nettopp født ( 4 dager siden ) og har valgt av ulike grunner å ikke amme. Jeg har nå så vanvittig melkespreng. Brystene ser ut til at de vil sprikke hvert øyeblikk og de er knallharde og verker som bare det. Noen med erfaring og tips? Jeg kunne få noen tabletter for dette sa de på sykehuset, virker de da med en gang eller?
Go`mamma`n... Skrevet 11. november 2007 #2 Skrevet 11. november 2007 Du burde håndmelke deg litt nå, så letter det på trykket. Ellers ender du opp med brystbetennelse, og det er j...... vondt. Tablettene er for for å stoppe melka?
Gjest Skrevet 11. november 2007 #3 Skrevet 11. november 2007 Folk som ikke vil amme pleier å kunne få noen tabletter av legen slik at melka forsvinner. Håndmelk deg så du slipper brystbetennelse og kom deg fort til legen så du blir kvitt melka
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå