suppegjøken+grønnskollingene Skrevet 10. november 2007 #1 Skrevet 10. november 2007 Hvor får man kjøpt det? Tenker da på stooore vinger, ikke de "vanlige små".
Kondis som en murstein Skrevet 10. november 2007 #2 Skrevet 10. november 2007 Hvor store da? Sånn *helt ned til bakken og over hodet*-store eller?
suppegjøken+grønnskollingene Skrevet 10. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 10. november 2007 hvis det er å få tak i, til en rimelig pris. Tenkte å ta julekortbilder av "englebarna"mine med hvite vinger i stedet for rød nisselue.
Kondis som en murstein Skrevet 10. november 2007 #4 Skrevet 10. november 2007 Å, jeg kommer jo ikke på hvor jeg så disse store... Men Kremmerhuset har jo i sånn vanlig str som passer til ryggen liksom... (Men det var den str du ikke ville ha?)
suppegjøken+grønnskollingene Skrevet 10. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 10. november 2007 Jeg har sånne små som er kjøpt på H&M, er såvidt de synes når man ser barna forfra. Kunne tenkt meg noen som du ser godt. Barna er forresten 2 1/2 og 4 år.
suppegjøken+grønnskollingene Skrevet 10. november 2007 Forfatter #8 Skrevet 10. november 2007 hadde bare 3 typer, og ingen av dem er sånn jeg har lyst på. Men mye fint der.......
suppegjøken+grønnskollingene Skrevet 10. november 2007 Forfatter #9 Skrevet 10. november 2007 Ja ,kanskje de store de har der, men tror de også blir mindre enn det jeg har forestilt meg. Takk for tips. Flere?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå