Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hadde EL Søndag 4 November og lurer på når er tidligst og teste? SÅ kjedelig og vente. Skal vel ikke teste før IKM den 19 vel, men er jo så nysgjerrig. Når etter EL festes egget? Har fått svak EL test, men det er kanskje normalt gjennom hele måneden og da sterk ved El? Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei, du kan så vidt jeg vet teste fire dager før ikm. I allefall m clear blue test.Helt sikker kan du vel ikke være før samme dagen, men har også lest her at noen ikke tester positivt før mange dager etter ikm. Men er litt fersk i gamet selv så du får vente på svar fra veteranene ;)

Skrevet

Jeg fikk svak, svak strek på billigtester sine strips fire dager før ikm. Vet ikke om det er mulig å få positiv test enda tidligere...:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...