Verbena Skrevet 9. november 2007 #1 Skrevet 9. november 2007 Vi bor 100mil fra nesten all familie, eneste som bor i nærheten er mannen min sin stebror og min fetter (også flytter ei av mine kusiner hit i januar/februar). Men bortsett fra de er alle 100mil unna oss. Og pga av det får vi stortsett bare sett de om sommeren og i jula. Vi bytter på å ha julaften hos foreldrene min og svigers. Og i år er det sivgers sin tur. Gleder meg kjempe masse til julegrøten som søsteren til svigermor samler familien til hvert år. Til julefrokosten på julaften! Til julemiddagen! Til at svigerfar skal ordne ute til småfuglene sånn som han gjør hvert år. Og jeg gleder meg mest av alt til å se de lykkelige øyene til svigermor og svigerfar når de får ha hele julekosen sammen med alle 3 barnebarna for første gang!
Anonym bruker Skrevet 13. november 2007 #2 Skrevet 13. november 2007 Jeg ble så glad når jeg leste det positive du har skrevet. Du har en så sunn og god holdning til livet og menneskene rundt deg. Du sprer derfor mye glede bare ved å være deg. Takk for at du på denne måten kanskje viser andre vei. Det er ,som du også sikkert har observert, alt for mange som bare er opptatt av å finne feil hos andre og aldri hos seg selv. Deg er det lett å være glad i, og sikkert utrolig hyggelig å omgås. Jeg ønsker deg allt vel, i livet og en god jul til deg og dine! Klem fra meg!!!!!!!!!!!!!!!
mayaya Skrevet 21. november 2007 #3 Skrevet 21. november 2007 Jeg gleder meg også til jul!!! Vi har vært borte hele høsten, og skal hjem til Norge og all familien til jul! Jippi! Vi skal feire selve julaften som den lille familien på 3 vi er, men resten av julen blir det gode doser familier og venner! Herlig!
samboer87 Skrevet 21. desember 2007 #4 Skrevet 21. desember 2007 gleder meg skikkelig jeg også vi skal ha jul hjemme for 1 gang og mamma med mann og søstra mi kommer gleder meg skikkelig og de gleder seg til å se gutten vår og oss blir nok kjempekoselig:) vi bor også veldig langt unna hverandre og ser hverandre 2 ganger i åre som regel sommerferien og annenhver jul noen ganger mer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå