Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå har den gamle vinyen bestillt time til akupunktur og fotsoneterapi etc. Fikk time først den 26. noevember men siden det ikke er noen tid å miste så går jeg nå på med dødsforakt. Her skal det lages barn skulle egentlig vært gjort i forrige uke . Er grusomt utålmodig og håper at vi lykkes nå. Skal holde dere oppdatert bare måtte fortelle dette nå. Hilsen viny

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, lykke til!! Jeg har god tro på alternativ behandling. Går selv til akupunktur. Hadde ca 10 behandlinger før jeg ble gravid i sommer, men mistet dessverre. Skal i morgen ha min niende behandling etter MA'en. Er i morgen på dag 26 i syklusen, så jeg er spent om det er liten spire som akkurat har klort seg fast :-)

 

Skrevet

Så rett du gjør. Husk bare på at du må ikke gi opp selv om det tar litt tid, det er viktig å ikke forvente for mye de første gangene. Lykke til og stå på videre.

Skrevet

Lykke til.... Jeg har også tatt endel akupunktur...det er så godt og avslappende... ( etter at nålene er satt..)

Jeg har stor tro på at det har en positiv effekt.

 

Kaje

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...