hedi&lille leah Skrevet 8. november 2007 #1 Skrevet 8. november 2007 hei:) Har veldig lyst til å ta 3D ultralyd! Fant to steder på nettet som har det her i området. Oslo city legesenter og majorstuaklinikken. Har noen tatt 3D UL på noen av disse stedene? Hvor er det best?
Smil74 Skrevet 8. november 2007 #2 Skrevet 8. november 2007 Hei! Jeg ringe Oslo City når jeg var i uke 11 for å ta en tidlig UL. Da hadde de ikke 3d selv om det stod på nettsiden deres. Det er nå noen uker siden, så ring og sjekk med de. Jeg tok 2d der og var fornøyd. Var for et par uker siden på 3d på Majorsuaklinikken. Det var en veldig fin opplevelse:) For meg har begge gangene vært for å se på det medisinske og ikke vært så opphengt i fine bilder. Jeg er nå i uke 26.
2008 og 2011 mamma Skrevet 8. november 2007 #3 Skrevet 8. november 2007 På Majorstuaklinikken er de kjempeflinke!! Jeg var veldig spent, men det var virkelig verdt det! Legen (Dr.Trolle) var veldig koselig og forklarte alt som foregikk på skjermen veldig nøye. (var på vanlig innvendig UL, siden det var såpass tidlig i sv.skapet) Fikk med oss 7 bilder hjem:) De anbefaler ikke 3d der før rundt uke 24-26, for da har nurket tilstrekkelig med underhudsfett slik at man ser den best, men ansiktstrekk og det hele...=) M.klinikken vil jeg anbefale!!!
Emmilo Skrevet 9. november 2007 #4 Skrevet 9. november 2007 de har ikke på Oslo city. Jeg tok forrige på Majorstua ink medisinsk vurdering for 1500,- og skal dit igjen med denne. Man kan også ta kun bilder for 1200,- De har også på Balderklinikken.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå