Newton & Prinsessen på erten Skrevet 8. november 2007 #1 Skrevet 8. november 2007 Jeg er nesten litt sentimental her jeg sitter. Da han var baby fikk vi merke tett på den følelsen om hvordan det var å nesten miste et barn. Tenk at han kom seg gjennom alt og nå er han 3 år.. Nå når det er over er det veldig mye lettere å distansere seg fra det og kanskje også bagatelisere det. Tenker så heldige vi har vært, ting kunne gått veldig galt, og her sitter vi med en unge midt i herligste trassen og det setter jeg stor pris på :-) Er så lykkelig og takknemlig. Nå har vi blåst opp 50 ballonger og skal snart gå og vekke han. :-) Så er det pølsefest i barnehagen :-) Ha en superflott dag alle sammen :-)
mayaya Skrevet 8. november 2007 #2 Skrevet 8. november 2007 Så herlig! Gretulerer i bøttevis til lille Newton :-p Hipp hipp hurraaaa!
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 8. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 8. november 2007 Thanx ;-) 10-15 minutter til nå, så skal vi gå og vekke han.
NessaS Skrevet 8. november 2007 #5 Skrevet 8. november 2007 Gratulerer så masse med 3-åring! Ja, rart hvor mye man tenker over på bursdagene deres. Kommer snart etter her i huset også, rett over nyttår skjer det. Håper gutten din får en flott bursdagsfeiring!
MikroMidas Skrevet 8. november 2007 #6 Skrevet 8. november 2007 Gratulerer!! Vi har også en 3-åring i huset. De er såååå herlige atte. Sier så mye rart, at noen ganger klarer man ikke å holde på latter'n (:
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 8. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 8. november 2007 Je, hehe, her går det for tiden i "jeg må tenke litt, tenke, tenke, tenk, hmmm". Han sier så mye snålt.. Og når vi kjører forbi der vi bodde før (flyttet i april var det vel). Så sier han.. "der bodde jeg før, I GAMLEDAGER". (Tenker bare, det er vel en stund til våren 2007 regnes som gamledager, hehe..).
Verdens peneste gutter er mine Skrevet 8. november 2007 #8 Skrevet 8. november 2007 Gratulerer så mye til gutten deres i dag.
Kakeåndsen Skrevet 8. november 2007 #9 Skrevet 8. november 2007 Gratulerer med dagen til lillegutt!! Vi har ei jente som fyller 2 år i dag. Vi hadde en dramatisk fødsel, dvs vi tenkte ikke så mye på det der og da, men etter at vi hadde en normal fødsel med nr 2 ser jeg hvor "ille" det egentlig var. Vesla skulle få is i barnehagen i dag. Hang bamse med ballong som nese på døra da vi kom med navnet hennes på. De er virkelig flinke til å gjøre stas på bursdagsbarna. De får et hefte med tegninger fra alle de andre på avdelingen og krone også:-)
Newton & Prinsessen på erten Skrevet 8. november 2007 Forfatter #10 Skrevet 8. november 2007 Å, så moro :-) Sendte med han en søplesekk med noen og tyve ballonger så alle skulle få, håper det blir vellykket :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå