♥tre små hjerter♥ Skrevet 7. november 2007 #1 Skrevet 7. november 2007 Jeg har en datter på snart 6 månder,og nå har jeg bare så utrolig lyst på en til.Men mannen i huset er vel ikke akkurat klar.Han tror jeg heller gnager av seg begge beina;)hehe,mens jeg,jeg kan nesten ikke vente med å få kul på magen igjen.Er det fler som har det slik?Trodde jo ikke at jeg skulle få lyst på en til så raskt
Gjest Skrevet 7. november 2007 #2 Skrevet 7. november 2007 Vent til krabbing og gjerne gåing er i gang, så vet du litt mer hvordan det blir;) Har forøvrig ikke to tette selv ennå, men en i magen og en høyt og lavt:p
SuperGlad Skrevet 7. november 2007 #3 Skrevet 7. november 2007 har 16 mnd mellom mine to små å alt går helt supert :-) han er bare 1,5 mnd nå da, men det virker som om alle med to tette synes det er den første tiden som er tung. Her har det hittil vært helt fantastisk!
mammamamut Skrevet 7. november 2007 #4 Skrevet 7. november 2007 Er 15mnd mellom mine å det er fantastsk!!! Alle gikk rundt å sa hvor slitsomt å tøfft det kom til å bli, men JEG synes ikke det!! Helt topp!!
♥tre små hjerter♥ Skrevet 7. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 7. november 2007 Ja nå fikk jeg jo enda mindre lyst da,når superglad og mamma til to nydelige jenter kom med sine historier;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå