Gjest Skrevet 7. november 2007 #1 Skrevet 7. november 2007 Høres rart ut,men går d an? Jeg er på dag 2 i syklusen..D er vel altfor tidlig sikkert?!
NuttaMi*med 3 små:) Skrevet 7. november 2007 #2 Skrevet 7. november 2007 Sånn teknisk sett kan det vel gå om sædcellene overlever en stund og du får en veldig tidlig eggløsning kanskje. Noen andre meninger?
Gjest Skrevet 7. november 2007 #3 Skrevet 7. november 2007 For å si det sånn: Hvis du VIL bli gravid, er det nok ikke beste tiden å prøve. Hvis du IKKE vil bli gravid, er det best å bruke prevensjon.
Gjest_1001 Skrevet 7. november 2007 #4 Skrevet 7. november 2007 Hehe, teoretisk sett, og praktisk sett så går det an. Men i sjeldne tilfeller. Hehe, men jeg kan ikke se for meg at det er så mange som tester den teorien, hehe, er ikke alle som liker å "kjøre brannbil".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå