Anonym bruker Skrevet 7. november 2007 #1 Skrevet 7. november 2007 Hvor tid begynte dere å gi ungen deres vanlig melk? Evt hvor tid tenker dere å gjøre det? Håper på masse svar!!
Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 7. november 2007 #2 Skrevet 7. november 2007 Hun har akkurat fylt et år og jeg har såvidt begynt å gi henne melk. Men hun vil ikke ha da;) Ble tipset om å prøve laktoseredusert melk, siden den er litt søtere i smaken og minner litt mer om mme. Men den var ikke så veldig populær den heller.. Har prøvd å gi henne litt youghurt og det spiser hun da. Ellers er hun ganske kresen på det meste, vil i grunn ikke ha så mye annet enn mme på flaske, grøt og 8 mnd middagsglass.
Gjest Skrevet 7. november 2007 #3 Skrevet 7. november 2007 Da datteren min var 11 mnd begynte jeg å bytte ut et og ett måltid. Det gikk kjempe fint. Fra hun var 1 år fikk hun bare vanlig melk.
Honningmelon Skrevet 7. november 2007 #4 Skrevet 7. november 2007 Begynte da hun var 11 mnd. Likte det godt med en gang.
ScaryMama Skrevet 7. november 2007 #6 Skrevet 7. november 2007 Min er 1 år og vi har fortsatt ikke begynt. Men han har fått mat med melk fra han var 6mnd. og yoghurt fra 10.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå