Anonym bruker Skrevet 7. november 2007 #1 Skrevet 7. november 2007 Har hatt småblødning i går morges og igjen nå idag tidlig(litt enda). Har vært hos legen idag og fosterlyden er bra, ultralyd for to dager siden viste et friskt og fint barn. Er så bekymret nå, har fått beskjed om å ta det med ro og bare se det an noen dager. Andre som har opplevd dette hvor det har gått bra??
**Tingeling** Emma06+June08:) Skrevet 7. november 2007 #2 Skrevet 7. november 2007 Jeg har også blødd i uke 18, og tror nok veldig mange har opplevd dette. Er helt normalt! Slimhinner er mye skjørere nå, og blodkar sprekker veldig lett, så da er d ikke alltid mye som skal til før man blør litt. Du kan nok bare slappe helt av og slutte å bekymre deg! Dette går bra!!
Anonym bruker Skrevet 7. november 2007 #3 Skrevet 7. november 2007 Takk for svar! Får bare håpe på at alt går bra videre! Vet det er ganske normalt, men man blir alltid bekymret når slikt skjer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå