Gå til innhold

For kaldt med vanlig madrass+dyne?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

er det vanlig å ha noe mer enn bare vanlig madrass og dyne i sengen? Mange som skal ha saueskinn el.l? Har ikke tenkt på det, men kom plutselig til å tenke på at det kanskje kan bli litt kaldt? Har heller ikke kjøpt pysj i ull, bare vanlig bomull. Har en sånn saueskinnspose som jeg har tenkt å bruke i vognen, burde jeg bruke den i sengen også? Eller blir det litt voldsomt? Evt kjøpe noe sånn varmelaken el.l?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du bruker ull pysj kan den regulere varmen slik jeg har forstått, har dyne, evt lammeskinn om det er veldig kaldt, kjøpte å pose når den blir litt større å kan sparke av seg dyna:o)

Skrevet

Jeg har kjøpt saueskinn som skal ligge i sengen. Ligger disse inn nå, slik at de får duften av mamma :-) Ellers kommer jeg til å bruke dundyner i sengen. Det er vel individuelt hvor mye innpakning barn trenger. Jeg har tenkt å prøve meg frem.

Skrevet

Jeg har teddypledd jeg skal putte under lakenet iallefall.. regner med at det holder jeg. og dyne og pysjamas selfølgelig da.. Jeg har også en pysjpose eller hva jeg skal kalle det keg tenkte å bruke på lillejenta til og begynne med, men da får jeg vel putte bare en body under.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...