Anonym bruker Skrevet 6. november 2007 #1 Skrevet 6. november 2007 Så digg: ) Har en sønn som har våkna ved 5-tida ganske lenge nå... Men nå tror jeg kanskje det er i ferd med å gå over.....!! Han sover litt i senga si, og litt i våres gjennom natta. Når han våkner og gråter litt for tidlig til å stå opp, så sier jeg tydelig til han at han har to valg. Han kan sove i senga si, eller han kan sove hos oss. Da legger han seg litt furt ned ved siden av meg. Og i dag sov han til nesten halv 8 : )
m-mamma Skrevet 6. november 2007 #3 Skrevet 6. november 2007 Merkelig svar fra hun over... Unner deg virkelig at det går bedre! Jeg vet hva du har vært gjennom, og selv om folk rynker på nesa når man skryter av at ungen har sovet til 6.30, så er det jammen helt fantastisk når man har hatt mye søvnproblemer!
Meg&gutta~prøverpånr3 Skrevet 6. november 2007 #4 Skrevet 6. november 2007 så bra:) Det gjorde nok godt for både mor og barn;) håper det vedvarer da;)
Anonym bruker Skrevet 6. november 2007 #5 Skrevet 6. november 2007 Hehe, alt er relativt. Ytterst sjeldent yngste sover til halv åtte, trass i at han legges klokka åtte på kvelden, så sover han gjerne til klokka ti dagen etter. Rekorden er til halv tolv:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå