:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 5. november 2007 #1 Skrevet 5. november 2007 som er god da selvsakt :-P så at det var kommet melkesjokolade i hjerteformer :-) det var stas. så tenkete på noe jeg kunne bruke de til. men jeg er åpen for andre koslige ting også
En_av_hver Skrevet 5. november 2007 #2 Skrevet 5. november 2007 Dessert; skrell mango (pass på at den er moden) og skjær den i biter. Legg den i folie og ha over hvit sjokolade (også i biter) og legg den i ovnen til sjokoladen er smeltet. Utroooolig godt!!!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 5. november 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. november 2007 det skal jeg prøve. da kan jeg jo legge på hjertene når mangoen og sjokoladen er ferdig :-)
En_av_hver Skrevet 5. november 2007 #4 Skrevet 5. november 2007 Ja! Det blir sikkert kjempegodt:-) Ha en hyggelig middag!!!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 5. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 5. november 2007 takk :-) *rødme* :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå