Gjest Skrevet 5. november 2007 #1 Skrevet 5. november 2007 Da vårt andre barn ble født passet naboen vår datteren vår i to døgn... De selv hadde barnefri, barna deres var på ferie. Så fikk de i stedet vår datter i to døgn, med kjøring til og fra barnehagen, middag, legging og hele pakka. Nå tenker vi å gi dem en oppmerksomhet som takk for hjelpen, men hva skal vi gi? Veldig glad for alle forslag!
tjukka med spire i magen Skrevet 5. november 2007 #2 Skrevet 5. november 2007 hva med en kurv med noe god i?? vin, ost og kjeks, sjokolade, frukt, blomster, eller hva de liker best og et korselig kort????
Prinsessa&pøbelr@kkeren Skrevet 5. november 2007 #4 Skrevet 5. november 2007 Så snillt av de da:) Prøver å komme på noe,men.... er de typen til å like noe spa? hm nei vet ikke,men tenkte jeg kunne dytte litt for deg:)
Gjest Skrevet 5. november 2007 #7 Skrevet 5. november 2007 et spill, ei flaske rødvin, litt godis og en tegning fra storesøster
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå