Gå til innhold

Bare spør her inne jeg..hva hadde dere gjort?!?


Anbefalte innlegg

Skrevet

I går våknet jeg opp med stiv vondt nakke..av og til jeg kan få det, men det går seg til iløpet av dagen..

 

Så idag var den igrunn verre..vondt å bare snu seg i senga, så jeg måtte bare ringe og si jeg ikke kom på jobb..jobber i produsjon, så umulig med stiv og vondt nakke som jeg har nå..

 

Jeg er ikke den som springer med engang til lege..var igrunn bare tenkt dette skulle gå seg til..men så sa sjefen til meg da..javel, men da må du få gjort noe med det..virket litt sur rett og slett.

 

Ringe legen? Og hva kan han evt gjøre med dette da? sikkert bare fått meg en strekk tenker jeg..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ville sett det ann til i morgen jeg og så evt ringt legen, du har nok strekt nakken litt eller ligget galt

Skrevet

det jeg trur også..så jeg har lite lyst å ringe legen..kan jo hende jeg er såpass bra i morra at jeg kan gå på jobb..å da er liksom vitsen med å dra til lege idag..borte..

Skrevet

Eg er ikkje den som trakker ned dørstokken til legen sjølv heller, men eg trur eg hadde gått til legen i dette tilfellet. Sidan du fekk ei slik halvsur beskjed frå sjefen så har du iallefall vist at du har gjort det du kan for å komme tilbake. No er det ikkje sikker at han/ho er sur da, me damer har ein tendens til å vera litt overfølsomme. God bedring =)

Skrevet

Når jeg får sånn nakke, ringer jeg massøren min - og det hjelper:-)

Skrevet

hos legen får du nok bare muskelavslappende og eventuell sykemelding. Det går nok like fort over som det kom.

 

Masse god bedring.

Skrevet

eni med "sta som et esel"

kan jo hende du skulle hadd noen timer til fysioterapaut eller noe for å mjuke opp litt i nakken, siden du har hadd dette før.

 

gjør du dette blir vel sjefen bli skal du se;)

Skrevet

litt lyst å se det an til i morra..har ringt lege kontoret 3 ganger nå..de er lite flink til å ta tlf..

Så kanskje det er et teng på jeg bare skal vente til i morra?!?

 

MEN har noen tips om hva man kan gjøre med en sånn nakk? kjerringråd :)

 

den har som regel bare brukt å gi seg iløpet av en dag..men ike denne gangen..

Jeg har sikkert bare ligget for kjært tenker jeg..er ikke ofte jeg har dette da..skjer bare en sjeldent gang..

Skrevet

Kan jo være du holder på å få en muskelbetennelse. Skal ingenting til å få det. Da er det beste å ise det ned. Finn en pose med frosne grønnsaker, sull de inni et håndklede og legg på nakken. Ikke varme. Da trives betennelsen.

Skrevet

takk for tipset..det skal jeg prøve :D

Skrevet

Ring legen, om ikke for annet så ihvertfall for å kunne si at du jobber med saken om sjefen spør.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...