Gå til innhold

3 dager til termin og tror jeg får omgangsyken...


Anbefalte innlegg

Skrevet

ikke i form i dag.. hidepine, kvalm og uggen i magen.. Passer i grunn dårlig nå kjenner jeg....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er nok ikke omgangssyken men tegn på at du får møte nurket... jeg kastet opp og var dårlig form dagen før jeg fødte sønnen min=)... håper det er d og at du ikke blir syk... lykke til=)

Skrevet

Lan jo håpe det er det.. Men er i dårlig form assa.. uggen i magen men kommer ikke på do.. irriterende..

er det nurket som kommer blir jeg glad;)

Skrevet

Kan være begge deler men tror faktisk at du kan vente på mensmurringer og rier og eg altså.......og får du no laus mage/full tømming er saken klar....... da er nurket like rundt hjørnet

Skrevet

Mensmurringer har jeg hatt masse av de siste dagene. det å kynnere. men ingen unge har kommet for det. hehe.

får bare vente å se. bare håper jeg slipper å bli veldig syk. orker ikke det.

Skrevet

Slenger meg på det Adriansmor sier her: Det er nok et tegn på at du får møte nurket snart og IKKE omgangssyken. Er visst ganske vanlig. Hendte blant annet en gang med søsteren min. Lykke til med fødselen ;-)

Skrevet

Hmm.. Får bare vente å se da. Ikke no enda hvertfall. Kasta opp skikkelig en gang i går så var kvalmen over. Men sliter så med magen. Kommer ikke på do og er skikkelig oppblåst og stinn.. Det er vondt assa.. Håper det går over snart..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...