kristin2 Skrevet 3. november 2007 #1 Skrevet 3. november 2007 Noen som har noe anbefale? Vesla her snur seg rundt og har av og til problemer med å finne roen når vi legger henne. Kanskje en babysafe/nattpose kan hjelpe. Syns det ser ut som det kan være ubehagelig for babyen å ligge i, men har jo også hørt at det kan være greit å bruke. Noen med erfaringer?
nutri Skrevet 4. november 2007 #2 Skrevet 4. november 2007 jeg kjøpte det til gutten min, men han greier snu seg rundt likevel. Det går bare litt tregere. Til og med står i sengen om vi ikke er raske nok inn til ham. Hadde ikke den effekten vi håpet. Må likevel opp flere ganger om natten. Var på jakt etter en med festesele på, men det selges visst ikke mer. Pga feilbruk var det fare for at barnet viklet seg fast.
SaftSuse *Overtid* Skrevet 4. november 2007 #3 Skrevet 4. november 2007 Jeg så nettopp med festesele på Renes i Kr.sand (medlem av Barnas Hus). Selen gikk under madrassen, så det var ingenting løst babyen kunne sette seg fast i. Merket var BabyDan mener jeg )
Gjest Skrevet 4. november 2007 #4 Skrevet 4. november 2007 Jeg kjøpte min pose på Sparkjøp til 149,- Den har riktinok ingen seler, men snuppa sover mye roligere med den, og hun får ikke sparket av seg dyna. Hun klarer å sparke den av seg om hun er skikkelig vrang - men som regel er hun mye mer rolig nå som hun har fått posen
LoveInMyTummy Skrevet 4. november 2007 #5 Skrevet 4. november 2007 Jeg kjøpte en fin en på Babyshop til 699kr. Husker ikke navnet, men de hadde den og en fra Babydan. Det er stropper som går under sengen og det fungerer veldig bra:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå