happy mama Skrevet 2. november 2007 #1 Skrevet 2. november 2007 Skulle løpe til toget i dag tidlig. Klarte da å snuble i noe, hinket meg inn i toget å dro til Oslo på østenlansk lærerstevne.Så da satt jeg jo i ro. Klarte å gå til toget etterpå å kjøre hjem, men jævlig vondt. Nå sitter jeg her med foten høyt.Klarer ikke å bøye den eller sette den under meg. Ringte røntgen i Lillestrøm, skal inn dit i morra på sjekk.De trodde kansje at det kunne være brekt eller en brist..Men det jeg sitter å tenker på etterpå er jo at jeg gikk jo på det før i dag, noen med erfaringer???
Gjest Skrevet 2. november 2007 #2 Skrevet 2. november 2007 Auuuuu.... det der hørtes ikke godt ut nei ... Jeg har aldri brukket noen store ben, men jeg knuste endel "småbein" i foten en gang... og jeg gikk på benet rett etterpå jeg også, Det var egentlig først etter noen timer at det begynte å gjøre virkelig vondt..... Lykke til på røntgen i morgen.... og håper du får sove litt i natt...
smakk Skrevet 2. november 2007 #3 Skrevet 2. november 2007 Vet bare at det er jæææævlig vondt med brist også, så trenger ikke være brekt. Krysser fingrene for deg ) PS. Om det er veldig hovent er det godt å kjøle det ned litt i tillegg til å holde det høyt.
happy mama Skrevet 2. november 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. november 2007 Hmmmm, godt jeg har en snill mann, har netopp spist hjemmelaget pizza, å nå rydder han kjøkkenet Jeg håper det bare er brist, passer ikke med brekt ankel og 2 små barn Men slipper helge vasken da ) Ja, sitter nå med kjølepose, hjelper litt mot smertene ivertfall..
happy mama Skrevet 2. november 2007 Forfatter #5 Skrevet 2. november 2007 Å ja, takk for lykke ønsker, og ja kryss fingrene
roxanne Skrevet 2. november 2007 #6 Skrevet 2. november 2007 Huff- det hørtes ikke godt ut. Men hvis du tror det er brudd, da er jo det noe du ikke bør vente med å få sjekket. Jeg hadde tatt en tur til legevakten i kveld jeg for å få tatt et bilde, kanskje du må gipses. Merkelig at de lar deg vente til i morgen. På legevakten i Oslo tar de nå røntgenbilder med en gang, etter "litt" venting da. Lykke til!
Mulle :) Skrevet 2. november 2007 #7 Skrevet 2. november 2007 Enig med roxanne her.. Ville fått det sjekket opp i dag Lykke til.
roxanne Skrevet 2. november 2007 #8 Skrevet 2. november 2007 I verste fall kan det kan det jo være brudd som krever oprativ behandlig, ikke for å skremme deg altså. Men hadde det vært et større brudd så hadde du nok ikke klart å være hjemme.
happy mama Skrevet 2. november 2007 Forfatter #9 Skrevet 2. november 2007 Grunnen til at jeg ikke sjekket det i dag er at minst jenta er syk. Ville ikke ta henne med ut da.Mamma kommer å passer de i morgen tidlig.. Men en ting om noen svarer da.... Er så redd for at de skal vri å dra i det.Hva tror dere, er skikkelig pyse når det kommer til sånt..Hadde heller født 5 barn til, (nesten sant da ) Klarer nå ikke å sette hælen i gulvet pga smertene. Uff, dette blir nok en pyton natt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå