Gå til innhold

snirkeline!Skal du lissom skryte på deg at


Anbefalte innlegg

Skrevet

du kjenner Bård tufte johansen???Så innlegget ditt på sravle,lissom fått svar på mail fra han og greier.Du har kanskje liggi med han også?Sjukt hva fålk skal gjøre for å få oppmærksomhet!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Se hvem som snakker....hallo.....tomt i topplokket eller????

Skrevet

Skulle du gjerne fått den mailen selv kanskje? Uff da, kjenner ingen kjendiser du da stakkars HI

Skrevet

Hallo sjøl.Ikke jeg som skryter på mæ å kjenne en kjebis for å bli lagt merke til!

Skrevet

Ha ha ha ha ha "rister på hode" Du burde gå på et kurs slik at du klarer å lære deg å unne andre litt oppturer og lykke.

 

Mener det er en diagnose for slike som deg som aldri klarer å unne noen, uten å måtte slenge med kjeften.....

Skrevet

Det var da enormt hvor OPPHENGT ANNIE er i hvem som har ligget med hvem i dag da......Blitt får lite KUK på deg i det siste eller...... :))

Skrevet

 

Sikte, 02.11.07

 

Angående innlegg på Kranglesiden.

 

Vi (kranglesidejuntaen) ser helst at du tar dette innlegget inn på riktig side , altså skravlesiden. Medlemmene av krangle har nå kommet til enighet vi er DRITTLEI slike innlegg som du har postet.

 

Om du ikke slutter med slike usaklige, drittale og barnslige innlegg vil det få følger for deg som person.

Slik som:

 

* Vorter i ansiktet.

* Dårlig ånde.

* Uønsket hårvekst.

* Et knull med B.T Johansen/ C. Schaug - velg selv!

* Inngrodde tånegler.

* Dårlig tarmkontroll

* Konstant menstruasjon med påfølgende PMS!!

 

Ta innlegget ditt, kopier, legg på skravle og si unnskyld til personen du har svertet - da vil det gå deg godt!

 

Om ikke vil Shrek stå på døra di midt i gullrekka og forlange et kyss!

 

Vennlig hilsen

 

Skrevet

Alle pene jenter har ei stygg venninne...

Skrevet

Jøss!??

Her tar jeg en tur innom Dib i husrengjøringspausen-og hva ser jeg?

Enda et patetisk innlegg fra en stakkar anonym j...l!

 

For det første skryter jeg meg overhodet ikke på å kjenne ham.Men det har seg nå en gang sånn at det er fetteren min.Og i vår familie har alle mye kontakt med alle.

 

Mailen sendte jeg for å svare på et spørsmål i et innlegg om team Eckbo.Kun ment som hjelp for vedkommende som spurte.Tror ikke du har sett skryteinnlegg om han på skravle?

 

Og sist,men ikke minst:Nei,vi har ikke ligget sammen.Av årsaker beskrevet over,har jeg aldri tenkt på ham på den måten:-)Dessuten har han ei nydelig kone som han er lykkelig gift med,og to flotte barn!(Så der må jeg nok skuffe deg med å si at du ikke må ha forhåpninger)

 

Ellers vil jeg bare si at jeg syns synd på mennesker som deg.Åpenbart at du har store problemer,skaff deg psykologhjelp!

 

Forresten,dere andre...tusen takk for forsvar og morsomme svar:-)He,he

 

Skrevet

HI trenger en ny dildo, snirkeline! Kanskje vi skulle spleise på en til henne?

 

 

Skrevet

He,he...ja det hadde vært vel anvendte penger tror jeg:-)

Skrevet

Ser du har fått gjennomgå her i dag du også,syke mennesker....

Skrevet

Du skjønner det ,at det er ikke lov å være i familie, venn eller kjærste med en kjendis skjønner du uten å få pes. Stakkars Hi!!!!

 

Før å spre på enda mer kan jeg jo fortelle at onkelen min er beste venn (kjæreste??) med en av Sveriges mest kjente knvinnelige kjendiser. Hun er til og med god likt og kjent her i Norge. ÆddaBædda.

Skrevet

Anonym lever i en slik fantasiverden hvor alle kjendiser bor på en øde øy for seg selv, der som ingen andre har advgang......!!

Skrevet

Å huffameg!

Skjønner ikke at du tør å si det engang;-)

Er vel ikke lenge før du heller får gjennomgå nå da:-)

Skrevet

He,he...virker ikke som om de kan ha kontakt med andre,er visst ikke lov å ha familie,venner eller kjærester nei:-)

Skrevet

Er modig sjø!! ;o))

hehehe, det er liksom egentlig det jeg håper på. Kom igjen, vil ha en orntlig catfight!!!

Skrevet

Ser ut til at det er stille fra den kanten for øyeblikket...men kommer nok noe snart;-)

Skrevet

Det teiteste er at NN ikke kan stå fram med nick da! Lettere å ta andre da..

Du har jo også hatt det hett herinne til tider, Cat. Tror for øvrig det gjelder for mange.

Skrevet

Hehehe, joda, har nok fått mitt i bøtter og spann. Det som irritrer de værst trur jeg er at jeg ikke bryr med det grann om det. Untatt når det kommer til personlige angrep på mine barn og direkte ondskapsfulle bemerkinger om dem så tåler jeg det meste. Men det er jo heller ikke lov her inne så da er det jo lov å reagere.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...